Borowianka BOROWA zawita do WĘGROWA.

W następnej kolejce Węgrów powalczy o utrzymanie na pozycji lidera. Rywalem Perły w walce o mistrzostwo będzie Borowianka Borowa. Mecz 5. kolejki z udziałem naszej drużyny odbędzie się w najbliższą niedzielę (21.09) w Węgrowie o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Borowianka Borowa to zespół z ponad 11 letnią historia we wrocławskiej kl. "B". Po 4 kolejkach tegorocznych rozgrywek zajmują 9. pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 3 punktów na swoim koncie. Perła po raz pierwszy zmierzy się z tą drużyną, nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji spotkać się w sportowej rywalizacji. Borowa to zespół nieprzewidywalny, potrafią strzelić bardzo dużo bramek, jednocześnie sporo ich tracąc czego przykładem mogą być dwie pierwsze kolejki z ich udziałem. W swoim inaugurującym sezon pojedynku pokonali na wyjeździe Poniatowice 4:5, natomiast rozgrywane tydzień później spotkanie z ich udziałem zakończyło się takim samym wynikiem jednak to Borowa strzeliła o jedną bramkę mniej swojemu przeciwnikowi i z kompletem punktów do domu wróciła Widawa Stradomia (4:5).

Oczywiście w roli faworyta niedzielnych zawodów wystąpi gospodarz spotkania, jednak własnie w takich meczach gra nam się znacznie gorzej. Pewne jest, że Węgrów stawia w tym spotkaniu na komplet punktów. Remis byłby dla nas porażką, skromna przewaga punktowa nad goniącymi nas zespołami stawia nas w trudnej sytuacji.  Rywale czekają na potknięcie Perły i każda strata punktów może zakończyć się spadkiem z pozycji lidera.

Wierzymy, że atut własnego boiska oraz wsparcie kibiców pozwoli nam cieszyć się z kolejnego ligowego zwycięstwa. Przyjdź na mecz kibicować swoim! Liczymy na Ciebie!

Perła!