Brak pomysłu na Grom Szczodrów

W meczu ze Szczodrowem nasza drużyna odniosła bolesną porażkę. Perła przegrała wyjazdowe starcie aż 5:1 i ostatecznie Węgrów wrócił do domu na tarczy. Ostatnia kolejka rundy zakończyła się dla nas bez punktów.

Mecz rozegrany na trudnym terenie rywala od początku nie układał się po naszej myśli. Rywal szybko wyszedł na prowadzenie po efektownym strzale z dystansu. Do przerwy rywal jeszcze kilkukrotnie groźnie zaatakował naszą bramkę, a ostatecznie do szatni udaliśmy się ze stratą trzech goli. Tego dnia zdecydowanie nie mieliśmy pomysłu na Grom Szczodrów. Rzadko atakowaliśmy bramkę przeciwnika. Po pierwszej połowie ciężko było doszukać się jakiejkolwiek groźnej akcji stworzonej przez nasz zespół.

Niestety druga połowa wyglądała podobnie. Rywal znacznie częściej atakował, a my zepchnięci do defensywy jedynie staraliśmy się wybijać piłkę do przodu. Węgrów zdołał strzelić bramkę honorową ale ostatecznie, po słabym meczu w naszym wykonaniu, pojechaliśmy do domu bez punktów.

Rundę mogliśmy zakończyć na trzecim miejscu w tabeli, ponieważ bez punktów ostatnią kolejkę sezonu zakończyli także nasi rywale z Dobroszyc. Niestety ostatecznie rundę kończymy na czwartym miejscu, a o wyższą pozycję powalczymy dopiero wiosną.