Czas na ligę

Pierwszym rywalem na inaugurację rundy wiosennej z którym zmierzy się Perła Węgrów jest drużyna Sparty Będkowo. W ostatnim meczu lepsza okazała się Perła, która odniosła pewne zwycięstwo na własnym terenie nad drużyną Sparty, 3:1.

Sytuacja w tabeli obu ekip nie jest zbyt ciekawa. Drużyny plasują się w połowie tabeli ligowej. Miejsce które zajmuje nasza drużyna jest poniżej wszelkich oczekiwań kibiców, w poprzednim sezonie walka o najwyższe cele a dzisiaj ciężka walka choćby o jeden ligowy punkt.

Jak zaprezentuje się Perła w nowej rundzie? Do gry zgłoszonych zostało trzech nowych zawodników a wśród nich trener węgrowskiej drużyny, Norbert Kowalski.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz, który odbędzie się 20 marca o godzinie 18:00 na boisku z sztuczną nawierzchnia w Trzebnicy.