Daniel Krasinkiewicz wraca w wielkim stylu

Daniel Krasinkiewicz po 7 miesiecznej przerwie wrócił do składu Perły, a kontuzja prawej kostki wydaję się być już tylko przeszłością. Długotrwałe leczenie oraz rehabilitacja przyniosła zamierzone efekty.

Daniel przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek doznał niefortunnego skręcenia kostki. Poważne zerwanie torebki stawowej wykluczyło zawodnika z gry i w rundzie jesiennej Perła musiała radzić sobie bez swojego kluczowego ogniwa.

Kapitan węgrowskiej ekipy w sparingu z Dobroszowem rozegrał 70 minut spotkania i jak pokazał mecz napastnik naszej drużyny, mimo długiej przerwy, nie wypadł ze strzeleckiej formy. Daniel dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i rozegrał bardzo dobre zawody zarówno w defensywie jak i ofensywie.

Witamy z powrotem! Dużo zdrowia kapitanie!