Derby Piast - Perła !

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami kolejego meczu derbowego, zawodnicy Perły Węgrów zmierzą się w Dobrzeniu z tamtejszym Piastem. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku w Dobrzeniu!

Najbliższy rywal aktualnie zajmuję 8 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 10 punktów. Dużym zaskoczeniem jest aktualnie niska pozycja Piasta, który po 4 kolejce wydawał się dobrze ułożoną ekipą wygrywając aż 11:2 z Gromem Siekierowice, 3:0 z drużyną Dębu II Dobroszyce oraz 6:2 z Borowianką Borową. Wydaje się, że ich dobrą gre przerwała Olimpia Oleśnica (aktualny lider tabeli) pokonując gospodarzy tego spotkania 0:3.

Wracając do historii zawodnikom Perły nigdy nie udało się pokonać Piasta. W poprzednim sezonie 13/14 w pierwszym meczu, który rozgrywany był w Dobrzeniu padł remis 2:2. Tradycji stało się za dość w rundzie rewanżowej tego sezonu. 27.kwietnia na boisku w Węgrowie mecz zakończył się podziałem punktów przy wyniku 2:2 !

Czy ekipa węgrowskiej Perły przełamie złą passe przeciwko drużynie Piasta Dobrzeń? Odpowiedź już w niedzielę!

PerłaTV z 22.kolejki sezonu 13/14 - Perła Wegrów 2:2 Piast Dobrzeń