Dobra strzelecka passa Kamila Dulnika.

W niedzielnym spotkaniu z Lotnikiem Kamil Dulnik po raz 7 z rzędu wpisał się na listę strzelców i już teraz może pochwalić się bardzo dobrą strzelecką passą. Wszystko zaczęło się jeszcze przed przerwą zimową w jednym z najbardziej dramatycznych meczów tego sezonu. W spotkaniu z Dębem II Dobroszyce wygraliśmy 4:5, choć pierwsza połowa pojedynku kończyła się dla nas niekorzystnym wynikiem 4:2. W drugiej odsłonie spotkania strzeliliśmy przeciwnikowi 3 bramki i własnie 2 z nich zdobył Kamil Dulnik. Od tamtej pory zawodnik strzela gole regularnie. Piłkarz wpisał się na listę strzelców we wszystkich 7 spotkaniach rozgrywanych w ramach rundy wiosennej.

W dużej mierze dobrą passę Kamil zawdzięcza kolegom z zespołu. Gdy o bramki jest trudno, zdobywają rzuty karne, które jak dotąd ze 100% skutecznością wykorzystuje gracz z numerem 4. W spotkaniach rundy wiosennej pomocnik Perły strzelił 8 bramek i 3 z nich to własnie trafienia z rzutów karnych.

Kamil w tym sezonie strzelił już w sumie 13 bramek (5 z rzutów karnych) i jest aktualnie najlepszym strzelcem naszej drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Co ciekawe w większości spotkań występował on na pozycji defensywnego pomocnika i ofensywa nie jest jego najważniejszą rolą. W podobnej sytuacji jest drugi najbardziej skuteczny zawodnik naszej drużyny Daniel Krasinkiewicz, który w tym sezonie strzelił już 11 bramek choć 80% czasu gry spędził na środku obrony.

Oby dobra strzelecka passa utrzymywała się jak najdłużej, bo przed nami ciężkie spotkania, w których szczególnie trudno będzie o gole.