Komplet punktów w Strzelcach. Perła umacnia się na pozycji lidera!

Dzisiejszy mecz w Strzelcach rozgrywany w ramach 4. kolejki sezonu zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:4 z okolicznym Dębem II Dobroszyce. Kolejny komplet punktów powędrował na konto Perły. Węgrów odmienił losy spotkania w drugiej części zawodów.

Był to kolejny dramatyczny mecz naszej drużyny. Podobnie jak w ubiegłych rozgrywkach pierwsza połowa w Strzelcach kończyła się dla nas niekorzystnym wynikiem. Do przerwy było 2:1, a losy spotkania zostały odmienione dopiero w drugiej części pojedynku. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście i nic nie wskazywało, że ten mecz może tak dramatycznie się dla nich potoczyć. Dobroszyce jeszcze przed końcowym gwizdkiem zdołały odpowiedzieć dwoma trafieniami i zrobiło się nieciekawie. Trzeba uczciwie przyznać, że w pierwszej połowie zagraliśmy słabo.

Szczęśliwe grę udało się poukładać w drugiej części spotkania. Po przerwie Perła zaprezentowała się znacznie lepiej i to goście przeważali stwarzając sobie więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Wyrównanie przyszło po bramce z rzutu karnego. Jedenastkę wykorzystał Dawid Stanisławski, zaraz później kolejnego gola dołożył Tomasz Osiewała. Swoją premierową bramkę strzelił także Piotr Basta, który na boisku pojawił się w 80 minucie spotkania dając naszym bezpieczne prowadzenie 2:4. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem Perła stworzyła sobie sporo dobrych sytuacji jednak momentami brakowało wykończenia. W ostatniej minucie pojedynku Dobroszyce złapały kontakt podwyższając na 3:4, zaraz po wznowieniu gry sędzia zakończył dzisiejsze zawody.

Na duże brawa zasłużyła cała nasza drużyna. Wykazaliśmy się charakterem, walka w drugiej części spotkania oraz znacznie lepsza gra naszego zespołu dała nam utrzymanie, a przede wszystkim umocnienie na pozycji lidera. Sokołowice straciły punkty w starciu z Olimpią i z przewagą 1 punktu nad resztą w tabeli prowadzi Węgrów.

_________________________
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Brajan Batog, Dawid Stanisławski, Tomasz Osiewała, Piotr Basta