Lekcja w Sędzicach

W ubiegłą niedzielę w Sędzicach odbył się turniej piłkarski, w którym swój udział wraz z 5 innymi zespołami wzięła nasza drużyna. O puchar Sołtysa Zawonii rywalizowała Victoria Zawonia, Perła Węgrów oraz Astor Głuchów Górny (I grupa), a także Dąb Dobroszyce, Tomtex Widawa Wrocław oraz SKS Złotów (II grupa).

Zawody przebiegały w systemie 2 x 20 minut po 11 zawodników. Widowisko zaczęło się od starcia Perły z A-klasową Victorią Zawonia. Gospodarz turnieju okazał się lepszy pokonując naszą drużynę 3:1. Bramkę z rzutu karnego dla węgrowskiej ekipy strzelił Wiesław Kozioł. Rywalem Perły w drugim starciu był Astor Głuchów Górny. Z notowanym na tym samym poziomie rywalem zagraliśmy bezbarwne spotkanie i po raz kolejny ulegliśmy przeciwnikowi (2:0).

Turniej w Sędzicach zakończył się dla nas po dwóch rozegranych spotkaniach. Zaliczyliśmy ważną lekcję na start przygotowań do sezonu. Zawody były dla nas cenną jednostką treningową, na której mogliśmy przetestować nowe warianty ustawienia.

Zwycięzcami turnieju została Victoria Zawonia, na drugim miejscu uplasował się Dąb Dobroszyce, na ostatniej pozycji podium stanął Tomtex Widawa Wrocław.

Poniżej przedstawiamy kolejność spotkań oraz wszystkie wyniki turnieju:

1. Victoria Zawonia vs Perła Węgrów 3:1

2.Dąb Dobroszyce vs SKS Złotów 4:1

3. Astor Głuchów Górny vs Perła Węgrów 2:0

4. Tomtex Widawa Wrocław vs SKS Złotów 4:0

5. Victoria Zawonia vs Astor Głuchów Górny 6:1

6. Dąb Dobroszyce vs Tomtex Widawa Wrocław 2:1

mecz o 3. miejsce: Tomtex Widawa Wrocław vs Astro Głuchów Górny 1:0

finał: Victoria Zawonia vs Dąb Dobroszyce 1:1 (rzuty karne 5:4)