Malinka Malin przyjedzie do Węgrowa

Już w najbliższą niedzielę (26.03) odbędzie się kolejna seria spotkań wrocławskiej kl. "B". W 15. kolejce na własnym boisku podejmować będziemy Malinkę Malin. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00. Wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy do kibicowania!

Malinka Malin zaliczyła wiosenny falstart. W pierwszym meczu drugiej odsłony sezonu nie zebrali odpowiedniej ilości zawodników i mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść Wiszni Małej. Malin aktualnie zajmuje 11. pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 14. punktów na swoim koncie. Perła na własnym obiekcie musi powalczyć o kolejne ligowe punkty, jeśli chce utrzymać wysoką pozycję w tabeli. Ostatnia wizyta naszego niedzielnego przeciwnika zakończyła się porażką węgrowskiej ekipy 1:3. Tym razem powalczymy o korzystniejszy wynik i o komplet oczek!

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz do Węgrowa. Drużyna liczy na wsparcie i doping zza linii bocznej boiska. Chcemy więcej po dobrym początku z Odrą Uraz! Przyjdź na mecz wspierać swój zespół w walce o mistrzostwo sezonu. Przypominamy: niedziela 26.03, godzina 11:00, boisko Węgrów! Perła!