Niedziela z outsiderem

Juz w najbliższą niedziele Perła Węgrów zmierzy się z drużyną Głuchowa Górnego. Tamtejszy SKS w tym sezonie tak samo jak węgrowska Perła wynikami nie zachwyca, po 9 kolejkach ma zaledwie 6 punktów i jest przed ostatnia drużyną w tabeli ligowej, do tej pory zawodnicy Głuchowa stracili 43 bramki strzelając zaledwie 22, pokazuje to że ofensywa nie jest ich mocną stroną. Czy wystarczy na słabo spisująca się Perłe?

W ostatnim spotkaniu Głuchów odniósł długo wyczekiwane zwycięstwo, na wyjeździe pokonał jednobramkową przewagą drużynę Strzeszowa, końcowy wynik meczu był hokejowy 7:8. Perła w tym sezonie również nie błyszczy i jak do tej pory na swoim koncie ma zaledwie 9 punktów po 9 rozegranych kolejkach i notuje najsłabszy start sezonu w historii klubu. Defensywa drużyny z Węgrowa straciła juz 21 bramek co nie jest najlepszym wynikiem. Średnia straconych bramek na mecz to 2,3 . Zwrócić należy tez na ofensywę węgrowskiej ekipy, która do tej pory strzeliła zaledwie 17 bramek co daje nam średnio 1,9 strzelonych goli na jeden rozegrany mecz.

W porównaniu do poprzedniego sezonu Perla po 9 kolejkach miała już na swoim koncie 22 punkty na co złożyło się 7 zwycięstw, 1 remis oraz jedna porażka. Czy Perla pokona jednego z outsiderów grupy? Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na boisku w Głuchowie Górnym. Zapraszamy wszystkich kibiców!