Oficjalnie: Daniel Jarzębiński w Perła Węgrów

Trzecim wzmocnieniem przed nowym sezonem jest 20-letni Daniel Jarzębiński, wychowanek klubu Sportowego Łozina. Gracz od dwóch sezonów byl podstawowym zawodnikiem pierwszej drużyny KS Łozina występującej w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 zapisał na swoje konto 8 bramek i 13 asyst. Daniel może grać na boku pomocy oraz w środku pola. Po udanej rundzie jesiennej zawodnikiem zainteresowana była trzecioligowa Ślęża Wrocław oraz Bystrzyca Kąty Wrocławskie, niestety podczas przygotowań w przerwie zimowej zawodnik nabawił się kontuzji która wykluczyła go z dalszej gry. Daniel wrócił do pierwszej drużyny Łoziny na rundę wiosenną i z powodzeniem wraca do formy sprzed kontuzji. Bedzie to na pewno duże wzmocnienie dla naszej drużyny. Życzymy szybkiego powrotu formy!