Ostatni mecz sezonu

Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka ligowa tego sezonu. Rywalem naszej drużyny będzie Tomtex Widawa Wrocław. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00.

Tomtex aktualnie zajmuję 4 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 56 punktów i w dwóch ostatnich meczach strzelił 18 bramek tracąc zaledwie jedną. Widawa to wymagający przeciwnik i pomimo tego, że w tabeli już nie ma żadnych szans na zmianę swojej lokaty łatwo punktów nam nie odda. Podczas ostatniego meczu pomiędzy Węgrowem a Tomtex'em lepsza okazała się nasza drużyna pewnie zwyciężając na własnym terenie 6:3.

Węgrów z dorobkiem 62 punktów w dalszym ciągu wierzy w awans z drugiego miejsca do wyższej klasy rozgrywkowej, lecz nie zależy to tylko od naszej drużyny. Swój mecz musiałaby wygrać lub zremisować Krościna Wielka, która zmierzy się na wyjeździe z Spartą Skarszyn. Warto zwrócić uwagę, że zawodnicy Krościny także potrzebują jednego punktu żeby utrzymać się w B klasie. Czy uda im się urwać punkt aktualnemu vice-liderowi i zapewnią sobie utrzymanie w lidze?