Perła jedzie do outsidera ligi

W najbliższą niedzielę (11.09) Perła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Krościna Wielka a mecz odbędzie się na boisku w Prusicach o godzinie 14:00. Zapraszamy!

Uwaga! Na wyjazd do Prusic zorganizowany został autobus. Wszystkich chętnych zapraszamy na zbiórkę o godzinie 12:00 pod kapliczką w Węgrowie. Koszt wyjazdu: 5 zł/os.

Krościna Wielka startu tegorocznych rozgrywek nie może zaliczyć do udanych. Jest to drużyna, która od początku sezonu straciła najwięcej bramek (33). Węgrów natomiast jest najczęściej strzelającym zespołem. Drużyny z dwóch biegunów tabeli spotkają się w nadchodzącej 4. kolejce sezonu.

W ubiegłych rozgrywkach naszemu rywalowi szło znacznie lepiej. Na szczeblu kl. "B" (wrocławska gr. I) zgromadzili na swoim koncie 49 punktów (16 zwycięstw, 1 remis, 9 porażek). Sezon zakończyli na wysokim 4 miejscu w tabeli tracąc do podium jedynie cztery punkty. W mistrzowskim sezonie kl. "C" (2014/15) strzelili swoim rywalom zaskakującą ilość 140 bramek.

Czy będzie to dla nas łatwy mecz? Perła jest zdecydowanym faworytem tego spotkania jednak my nie nastawiamy się na łatwy pojedynek. LKS z pewnością będzie starał się o lepszy wynik po słabych pierwszych 3 kolejkach. Często okazuje się, że mecz ze statystycznie gorszym zespołem jest znacznie cięższy niż pojedynek z drużyną zajmującą wyższe miejsce w tabeli. Nie da się jednak ukryć, że do Prusic jedziemy po kolejne 3 punkty. Perła!