Perła z piekła do nieba

Wczorajszy mecz pomiędzy Perła Węgrów a Błyskawica Szewce zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Mecz od początku nie układał się po myśli węgrowskiej drużyny, kilka zmarnowanych niemalże 100% sytuacji zemściło się i po 30 minutach gry przegrywaliśmy 0:2. Pierwsza bramka dla Błyskawicy została zdobyta niefortunną interwencja naszego defensora, który skierował futbolówkę do własnej bramki. Dziesięć minut później okazje na podwyższenie wyniku mieli goście, arbiter podyktował jedenastkę lecz świetną interwencja popisał się bramkarz naszej drużyny Stanisz i wybronił strzał napastnika Szewc. Kolejną bramkę przyjezdni zdobyli po składnej akcji, przy której Stanisz nie miał nic do powiedzenia, napastnik Błyskawicy wpakował futbolówkę z 5 metra. Wydawać mogło się, że już goście nie muszą się martwic o końcowy wynik spotkania. Zawodnicy Błyskawicy na pewno długo nie zapomną o ostatnich 5 minutach pierwszej połowy. Duet Banach-Krasinkiewicz dali o sobie znać, pierwszy z nich wykorzystał swój atut czyli szybkość i kolejno minął dwóch defensorów i z dużego konta pokonał bramkarza Szewc, 1:2. Druga bramkę dla naszej drużyny zdobył ponownie Banach, który dobił strzał Krasinkiewicza i wyrównał wynik spotkania na 2:2.

Druga polowa rozgrywana była pod dyktando zawodników Perły Węgrów, goście próbowali grać długą piłkę na swoich napastników lecz wszystkie próby podań skutecznie zatrzymywali defensorzy węgrowskiej drużyny. Wynik spotkania ustalił Krasinkiewicz, który wpadł w pole karne i jak na niego przystało nie pomylił się, wpakował piłkę do siatki bezradnego bramkarza Błyskawicy. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem naszej drużyny 3:2.

Perła Węgrów - Błyskawica Szewce 3-2 (2-2)
Bramki: Jakub Banach 2, Daniel Krasinkiewicz
Asysty: Daniel Krasinkiewicz x2, Kozioł

Skład: Stanisz, Rozmus, Wierdak, Staroń, Dulnik, Kowalczyk, Banach, Kozioł, Kowalski, Wrona, Krasinkiewicz.

Zmiany: Norbert Kowalski - Stanisław Szostak (25 min. kontuzja)
Marek Kowalczyk - Mariusz Olszewski( 60 min.), Paweł Staroń - Patryk Malski (72 min.), Wiesław Kozioł - Grzegorz Piątkowski (82 min.)