Perła znacznie lepsza od Sokoła

W 5. kolejce sezonu nasz zespół podejmował na własnym stadionie drużynę Sokoła Sokołowice. Perła od pierwszego gwizdka kontrolowała przebieg spotkania, stwarzając sobie wiele dogodnych sytuacji. Pojedynek zakończył się drugim zwycięstwem naszego zespołu w tegorocznej walce o mistrzostwo kl. "B". Węgrów wygrał mecz 9:4 dopisując kolejny komplet punktów do swojego konta.

Mecz od pierwszego gwizdka przebiegał pod dyktando węgrowskiej drużyny. Do przerwy zaprezentowaliśmy solidną grę w defensywie nie tracąc ani jednej bramki. Perła tego dnia stwarzała sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak duża część z nich kończyła się na tzw. "spalonych". Sokół wysoko ustawił swoją linię defensywną oraz umiejętnie przesuwał obronę łapiąc naszych na offside'ach. Mimo wszystko węgrowski atak wielokrotnie znalazł sposób na grę przeciwnika strzelając tego dnia aż 9 bramek! Do rozkojarzenia w szykach obronnych naszej drużyny doszło w drugiej części spotkania, straciliśmy 4 bramki w krótkim odstępie czasowym, jednak jeszcze przed końcem meczu zdołaliśmy poukładać swoją grę wracając na odpowiednie tory.

Do gry po czteromiesięcznej przerwie, spowodowanej wyjazdem, powrócił Kamil Dulnik. Zawodnik rozegrał pełne 90 minut spotkania notując solidne zawody w meczu z Sokołem. Witamy na pokładzie!

Ważnym wydarzeniem dnia była informacja, że po raz drugi ojcem został vice-prezes oraz zawodnik naszego klubu Jakub Banach. Perła świętowała to wydarzenie tradycyjną kołyską. Prezesowi po raz kolejny gratulujemy!