Pewne zwycięstwo na inaugurację rundy

Perła pewnie zwyciężyła w meczu derbowym z drużyna Piasta Dobrzeń. Festiwal strzelecki rozpoczął już w pierwszej minucie spotkania nasz nowy napastnik Jakub Dobosz, który do końca spotkania zanotował swojego pierwszego hat-tricka w barwach Perły. Trzy trafienia dołożył Michał Banach, listę strzelców dwoma bramkami zamknął również nowy zawodnik Patecki Jakub.

W ostatnich 10 minutach spotkania doszło do dwóch niesportowych zachowań zawodników gości, sędzia pokazał dwie czerwone kartki. Zawodnicy Piasta kończyli spotkanie w 9 osobowym składzie. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 8:0.

Już za tydzień kolejne ligowe spotkanie, tym razem z bardziej wymagającym rywalem Dąb Dobroszyce.