Pewne zwycięstwo z Sparta Będkowo

Pewne zwycięstwo i kolejny komplet punktów dla drużyny Węgrowa w meczu z Spartą Będkowo. Perła od samego początku prowadziła ten mecz pod własne dyktando, kontrolując cale spotkanie i nie dopuszczając rywali w swoje pole karne. Pierwsza połowa złożona była w ciągłe ataki naszej drużyny, w wielu sytuacjach zabrakło skuteczności. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Dawid Basta płaskim strzałem z dużego konta przy słupku bramkarza gości.

Podczas drugiej połowy goście postawili wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę chcieli odrabiać straty lecz zawodnicy węgrowskiej Perły okazali się bardziej skuteczni niż w pierwszej połowie i zaaplikowali przyjezdnym jeszcze 4 gole. Drużynie z Będkowa dziękujemy za walkę oraz grę fair play.

Skład: Stanisz, Łaskawski (65' Olszewski), Goliński, K.Dulnik, J.Banach, Mszyca, Kozioł (80' Staroń), Wrona, M.Banach, D.Basta, Lipka (75' Klemka)

Bramki: D.Basta x2, M.Banach x2, Łaskawski