Piast Dobrzeń kolejnym rywalem

W nadchodzącej serii spotkań o ligowe punkty nasz zespół powalczy w derbowym spotkaniu z Piastem Dobrzeń. Mecz z okolicznym rywalem odbędzie się w najbliższą niedzielę (31.05) o godzinie 14:00 na boisku w Węgrowie. Zapraszamy do kibicowania!

Przed nami 23. kolejka sezonu. Tym razem o punkty powalczymy z rywalem zza miedzy Piastem Dobrzeń. Węgrów stanie przed trudnym zadaniem, ponieważ mecze z tym przeciwnikiem wyjątkowo nam nie leżą. W lidze z Piastem nie wygraliśmy nigdy, a ostatni mecz Perły w Dobrzeniu zakończył się kompromitującą porażką 4:0. Tym razem Węgrów gra u siebie i z pewnością będzie chciał zrehabilitować się za jesienne niepowodzenie.

Na derby z Dobrzeniem nikogo nie trzeba namawiać. Wszyscy wiemy jak ważne jest to spotkanie, a stawka pojedynku wykracza poza ligowe punkty. Niech wygra lepszy! Perła!