Po rewanż za wiosnę i przełamanie z Dobroszowem.

W niedzielę (7.09) odbędzie się kolejna seria spotkań wrocławskiej kl. "B". Lider z Węgrowa w ramach 3. kolejki sezonu zmierzy się na własnym obiekcie z dobrze mu znaną, silną ekipą z Dobroszowa. Pierwszy gwizdek spotkania o godzinie 14:00. Zapraszamy!

Perła stanie przed szansą zrewanżowania się za ostatni mecz sezonu 2013/14, w którym poległa na własnym obiekcie z drużyną z Dobroszowa, 1:3. Oba zespoły prezentują podobny poziom, dlatego w niedzielę spodziewać możemy się ostrego, wyrównanego pojedynku. Dobroszów w ubiegły weekend ograł u siebie Piast Dobrzeń, który sezon rozpoczął od sensacyjnego zwycięstwa 11:2 z Gromem Siekierowice. Jesteśmy przekonani, że nadchodzący mecz będzie dla nas najtrudniejszym z pośród dotąd rozegranych w tym sezonie.

Spotkania z Dobroszowem nigdy nie były dla nas łatwe. Tylko raz w historii udało nam się odnieść zwycięstwo z tym przeciwnikiem, a było to w sezonie 2008/09. Z pośród 4 rozegranych spotkań ligowych, dwukrotnie górą byli nasi niedzielni rywale, raz mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Sezon 2008/2009:
Perła Węgrów 0-3 KS Dobroszów
KS Dobroszów 2-4 Perła Węgrów
Sezon 2012/2013:
KS Dobroszów 0-0 Perła Węgrów
Perła Węgrów 1-3 KS Dobroszów

Sytuacja w tabeli pozostaje niewyjaśniona i jeśli Perła chce utrzymać się dłużej na jej szczycie musi powalczyć w niedzielę o komplet punktów. Przed zawodnikami węgrowskiego klubu trudny sprawdzian, by przełamać słaby bilans punktowy z tym przeciwnikiem, muszą zagrać o poziom wyżej niż ostatnio. Perła!