Podnieść się po remisie i wygrać z Będkowem

Już jutro odbędzie się kolejna ligowa seria spotkań wrocławskiej B-klasy (gr. II). W 10. kolejce sezonu Węgrów rozegra wyjazdowy mecz ze Spartą Będkowo. Mecz odbędzie się na boisku w Nowym Dworze (k. Trzebnicy) o godzinie 14:00. Zapraszamy!

Sparta Będkowo w tegorocznej kampanii zdobyła dotąd 11 punktów i aktualnie jest 8. silą rozgrywek. Będkowo legitymuje się 3 zwycięstwami, 2 remisami oraz 4 porażkami. Węgrów zajmuje znacznie lepszą lokatę, jednak nie może to być gwarantem łatwego spotkania dla naszej drużyny. Z dużym respektem podchodzimy do swojego rywala. Mecz z Błyskawicą Szewce pokazał nam, że pojedynek ze statystycznie słabszym zespołem nie musi być łatwy. Nikt za darmo punktów nie oddaje i Sparta na pewno postara się pokrzyżować nam plany.

Po remisie ze Spartą Skarszyn potrzebujemy punktów, żeby utrzymać kontakt z czołówką. Mecz z Będkowem musi zakończyć się naszym zwycięstwem jeśli chcemy liczyć się w dalszej walce o awans do kl. "A". Podopieczni Norberta Kowalskiego już nie mogą doczekać się kolejnego ligowego spotkania, żeby zamazać słabą końcówkę meczu 9. kolejki sezonu. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować plan i do domu wrócimy z 3 punktami. Perła!