Ponadprogramowy sparing z KS Gręboszyce

Perła sparingowy maraton miała rozpocząć z pierwszym weekendem lutego, miała, bo w planie pojawił się ponadprogramowy sparing z KS Gręboszyce i już w najbliższą niedzielę rozegramy pierwszy test mecz. Naszym przeciwnikiem będzie dobrze nam znany ligowy rywal. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:15 na sztucznej murawie stadionu przy ul. Brzozowej w Oleśnicy. Zapraszamy!

Niezapowiadany wcześniej mecz dojdzie do skutku, ponieważ oba kluby wyraziły chęć odbycia dodatkowej jednostki treningowej i już w najbliższy weekend oficjalnie rozpoczniemy sparingowy maraton. Perła w pierwszym meczu trenować będzie ze swoim rywalem ligowym. Beniaminek w rozgrywkach postawił nam trudne warunki i dopiero gol w doliczonym czasie gry dał nam punkty na trudnym terenie przeciwnika. Jak pokazała liga, mecz może być bardzo wyrównany, a takie sparingi ogląda się najlepiej.

Niedzielny pojedynek będzie pierwszym spotkaniem, w którym na ławce trenera naszej drużyny zasiądzie Jacek Wojciechowski. W meczach kontrolnych wynik odgrywa drugorzędną rolę, jednak nowemu szkoleniowcowi życzymy zwycięstwa w debiucie - nawet tym sparingowym!