Pora wygrać z Gromem na własnym stadionie.

W niedzielę (29.03) kolejny ligowy mecz naszej drużyny. Tym razem w ramach 15. kolejki sezonu zmierzymy się na własnym obiekcie z rywalem zza miedzy - Gromem Siekierowice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Już niebawem Perła po raz kolejny zmierzy się z sąsiadującym z nią klubem. Grom do Węgrowa przyjedzie jako ostatnia drużyna w tabeli ligowej, lecz jak wiemy derbowe spotkania rządzą się własnymi prawami i mało istotne jest to w jakiej aktualnie formie występuje dana drużyna. Siekierowice w tym sezonie wyglądają słabo, na własnym koncie zgromadzili jedynie 5 punktów, co daje im niechlubny tytuł "outsidera ligi". Węgrów nie może być jednak pewny zwycięstwa. Z tym rywalem w oficjalnym spotkaniu nie wygraliśmy na własnym stadionie jeszcze nigdy. Ubiegłoroczny mecz z Siekierowicami rozgrywany na naszym obiekcie zakończył się zwycięstwem gości 2:0.

Węgrów z pewnością postara się o pozytywny rezultat w tym pojedynku, by dokończyć dzieła rozpoczętego w pierwszej odsłonie sezonu. W rundzie jesiennej wysoko wygraliśmy z Siekierowicami, gromiąc rywala na jego obiekcie aż 1:6.

Czy wiosenne derby będą równie emocjonujące jak pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie? Na boisku w Siekierowicach iskrzyło, a jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę!

Liczymy na liczne wsparcie ze strony naszych kibiców. Gramy u siebie! Perła!

Perła TV z ostatniego spotkania Grom-Perła: