Porażka w pierwszym sparingu

Wczorajszy mecz kontrolny pomiędzy Perłą Węgrów a Gromem Szczodrów zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy. Węgrów musiał uznać wyższość rywali, a całe spotkanie rozgrywał w 10 osobowym składzie. Absencje zawodników spowodowane były okresem wakacyjnym, większość naszych piłkarzy w tej chwili przebywa na urlopach.

Od początku spotkania, mimo okrojonego składu mecz był wyrównany. W 25 minucie spotkania z rzutu rożnego dośrodkował Wrona a bramkę uderzeniem głową strzelił zawodnik testowany. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Drugą połowę Szczodrów zaczął bardziej agresywnie i już w 46 minucie zawodnik Gromu wyrównał wynik spotkania, 1:1. Gospodarze nie zwalniali tempa i w 65 minucie po strzale z dystansu wyszli na prowadzenie 2:1. Drużynie z Węgrowa brakowało sił, coraz bardziej dawała się we znaki gra w 10. Trzecia bramkę straciliśmy w 75 minucie. Ostatecznie Perła ustaliła wynik spotkania w 80 minucie gdy rzut karny po faulu na Wronie wykorzystał Goliński.

Grom Szczodrów 3:2 Perła Węgrów

Skład: zawodnik testowany, Banach J, Kozioł, Krasinkiewicz, Basta P, zawodnik testowany, Wrona, Goliński, Banach M, zawodnik testowany.

Bramki: zawodnik testowany, Goliński

Już za tydzień zmierzymy się z LZS Zbytowa, więcej informacji niebawem.