Porażka z Gromem Ligota Piękna

Drużyna Perły podczas ostatniego meczu ligowego nieznacznie uległa vice-liderowi rozgrywek z Ligoty Pięknej. Węgrów na to spotkanie pojechał w osłabionym składzie, w szykach obronnych zabrakło Szostaka, Wierdaka, Dulnika oraz Batoga. Na środku pola zabrakło kontuzjowanego Mszycy, który prawdopodobnie do grania powróci za około 6 tygodni. Mimo dużych braków kadrowych gra i walka naszej drużyny mogła się podobać.

Już od pierwszej minuty zawodnicy Perły groźnie atakowali bramkę gospodarzy, lecz w sytuacjach które powinny zostać zamienione na bramki zabrakło zimnej krwi. Drużyna Gromu groźnie odpowiadała kontratakami, które zatrzymywali nasi defensorzy lub niezastąpiony Stanisz, który trzykrotnie uratował nasz zespół od straty bramki. Remis utrzymywał się do około 70 minuty meczu, bramkę straciliśmy po rzucie wolnym.

Wynik spotkania pokazuje, ze był to bardzo wyrównany mecz. Wszyscy zawodnicy występujący w tym meczu rozegrał bardzo dobre zawody. Już w najbliższą niedziele kolejny mecz o punkty!