PP: W środę Perła powalczy z wyżej notowanym rywalem.

Trzy dni po rozpoczęciu ligowych zmagań Perła rozegra kolejne spotkanie. W najbliższą środę (27.08.2014r.) odbędzie się runda wstępna Pucharu Polski, w której nasz zespól zagra z A-klasową drużyną Burzy Godzieszowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku w Węgrowie. Jak nasz zespół sprawdzi się w rywalizacji z wyżej notowaną drużyną?

Nigdy wcześniej nie braliśmy udziału w Pucharze Polski. Uczestnictwo w tym turnieju będzie z pewnością ciekawym doświadczenie dla zawodników węgrowskiego klubu. Zagramy z dużo lepszym zespołem, który na co dzień występuje w rozgrywkach A-klasy. Już na samym początku o zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Chcemy postarać się o jak najdłuższy udział w tym turnieju.

Na tym etapie PP rozgrywane jest tylko jedno spotkanie pomiędzy wylosowanymi zespołami. Gospodarzem jest statystycznie słabsza drużyna. Nadchodzący mecz przesądzi, który z zespołów będzie kontynuował przygodę z Pucharem Polski.

Przyjdź na mecz w środę, godzina 17:00, boisko w Węgrowie. Zapraszamy!