Przegrana z MKS Sołtysowice

Niedzielny pojedynek pomiędzy Perła a MKS'em zakończył się porażką drużyny Węgrowa 3:5(3:2). Mimo tego zawodnicy z Węgrowa rozegrali dobre zawody obejmując prowadzenie w 10 minucie meczu po indywidualnej akcji Michala Mszycy, chwile po tym do wyrównania po rzucie różnym doprowadzili przyjezdni. Dwa ewidentne rzuty karne pewnie na bramki zamienił defensor Brajan Batog.

Węgrów trzy razy obejmował prowadzenie, lecz druga polowe nie może zaliczyć do udanych. Po objęciu prowadzenia przez Soltysowice drużyna Perly musiała stawić wszystko na jedna kartę i rzuciła sie do szaleńczych ataków na bramkę gości, w których po strzale na bramkę piłka uderzyła w słupek. Chwile później obrońca przyjezdnych wybił piłkę z linii bramkowej. W koncu jak to mówią, niewykorzystane sytuacje lubią sie mścić i było tak tym razem, daleki wykop z pola karnego gości aż pod pole karne Perły, błąd naszej obrony i piłkę sam na sam otrzymuje napastnik MKS'u który nie daje najmniejszych szans Staniszowi i z zimną krwią pakuje futbolówkę do bramki ustalając wynik na 3:5. Zawodnikom MKS'u Soltysowice należy pogratulować walki i wiary w zwycięstwo do końca.

Była to juz 6 porażka perly w tegorocznych rozgrywkach. Za tydzień drużyną Węgrowa wybierze sie do pobliskiego Gluchowa Górnego by zmierzyć się z tamtejszym SKS'em.

Powiązana galeria: