PWTV: Perła Węgrów 4:0 KS Długołęka 2000 (WIDEO)

Perła w swoim ostatnim sparingu odniosła okazałe zwycięstwo w starciu z KS Długołęka 2000. Zawodnicy węgrowskiej drużyny czterokrotnie znaleźli drogę do bramki przeciwnika przy jednoczesnym zachowaniu koncentracji w defensywie. Wynik końcowy 4:0 jest zdecydowanie zadowalający w starciu z tak dobrym przeciwnikiem, jakim jest KS Długołęka, który w swojej grupie kl. "B" zajmuje aktualnie trzecią pozycję w tabeli.

Czytaj więcej o meczu:

PWTV po raz kolejny zawitała na meczu ze swoją kamerą i już teraz telewizja klubowa zaprasza do oglądania skrótu wideo z najciekawszymi akcjami spotkania. Przygotujcie się na piętnastominutowy seans, bo w meczu oba zespoły stworzyły sporo sytuacji podbramkowych.

1. Skrót meczu:

2. Bramki z meczu: