Remis z LZS Zbytowa

Wynikiem 2:2 zakończył się wczorajszy sparing Perły Węgrów z LZS Zbytowa. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli zawodnicy testowani.

Spotkanie nie najlepiej rozpoczęło się dla naszej drużyny i już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę. Na odpowiedź z naszej strony czekaliśmy do 20 minuty, Adrian Wrona prostopadłym podaniem obsłużył jednego z zawodników testowanych a ten w sytuacji sam na sam nie pomylił się i wpakował futbolówkę do bramki 1:1. Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy gospodarze strzelili bramkę i na przerwę zeszli z prowadzeniem 2:1.

Druga połowa rozpoczęła się znacznie lepiej, zawodnicy Perły kontrolowali przebieg spotkania. W 65 minucie nasz zawodnik testowany strzelił bramkę wyrównującą 2:2. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, mecz zakończył się remisem.

______________________________________________________________________

Wynik: LZS Zbytowa 2:2 Perła Węgrów

Skład: Banach J, Malski, Dulnik A, Krasinkiewicz, Łaskawski, zawodnik testowany, Goliński, Mszyca, Wrona, Banach M, zawodnik testowany

Bramki: zawodnik testowany, zawodnik testowany