Ruszył okres przygotowawczy! Harmonogram sparingów

Perła rozpoczęła przygotowania do drugiej odsłony sezonu. Zawodnicy węgrowskiej drużyny poza indywidualnym przygotowaniem trenują grupowa dwa razy w tygodniu tj. w środy o godzinie 19:00 na sali (Łozina) oraz w czwartki o godzinie 19:30 na orliku (Łozina). Znamy już wstępny harmonogram sparingów na zimowy okres przygotowawczy!

Trener Jacek Wojciechowski w przygotowaniach stawia na odpowiednie poznanie zespołu i pracę nad jego zgraniem. Na treningach zauważalna jest spora ilość ćwiczeń w tzw. "parach" lub też z podziałem zawodników na dwie grupy. Jak sam stwierdził, na ten moment zespół jest dobrze przygotowany wytrzymałościowo.

Zaplanowanych zostało do tej pory 7 spotkań kontrolnych. Węgrów trenować będzie z zespołami z różnych klas rozgrywkowych. Najbardziej wymagającym przeciwnikiem może okazać się zespół Żubrów Smarchowice, który na co dzień występuję w "okręgówce". Perła może rozegrać jeszcze dwa dodatkowe sparingi w dniach 21.01 oraz 28.01, które oznaczone są jako "wolne terminy". Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram sparingów - o miejscu i godzinie poszczególnych sparingów będziemy informować w osobnych artykułach w tygodniach poprzedzających mecze. Zapraszamy do wspierania naszych w przygotowaniach!

Lp. Druzyna Klasa Data
1 --- wolny termin --- ------- 21.01