Rywale zagrali pod Węgrów

W 24. kolejce sezonu drużyna z Węgrowa pauzowała odpoczywając przed finiszem rozgrywek. Grali nasi rywale i Perła mogła jedynie z niecierpliwością oczekiwać wyników niedzielnych spotkań. Z niecierpliwością, bo groził nam spadek nawet o dwa oczka w tabeli ligowej. Jak się okazało rywale zagrali pod Węgrów i ostatecznie po niedzielnej serii spotkań pozostaliśmy na podium rozgrywek, a trzecie miejsce zależy już wyłącznie od nas samych.

Sokołowice zremisowały z WKS Lipka 2:2, LZS Bystre natomiast uległ w starciu z Widawą Stradomia 3:1, tym samym dwa goniące nas zespoły zanotowały stratę punktów. Spotkania 24. kolejki zakończyły się dla nas szczęśliwie, własnie na takie wyniki czekaliśmy!

Gra o podium pozostaje otwarta, choć wszystkie zespoły liczące się w tej walce mają tyle samo punktów (39) w najkorzystniejszej sytuacji jest Perła. Bilans bezpośrednich spotkań stawia nas przed rywalami. W dodatku w nadchodzącej kolejce LZS Bystre zmierzy się z Sokołem Sokołowice i ktoś w tym pojedynku punkty stracić musi. Jeśli Węgrów zdoła wygrać dwa ostatnie spotkania to podium tegorocznych rozgrywek należeć będzie własnie do nas. Przed nami wyjazdowy mecz z WKS Miłowice oraz walka na własnym terenie z WKS Lipka. Perła!

Przedstawiamy komplet wyników 24. kolejki sezonu oraz aktualna tabele ligi: