Start Strzeszów kolejnym rywalem

Już w najbliższą niedzielę Perła Węgrów rozegra kolejne spotkanie ligowe, tym razem rywalem naszej drużyny będzie Start Strzeszów. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00 w miejscowości Strzeszów.

Nasz najbliższy rywal zajmuję 9 lokatę w tabeli ligowej z dorobkiem 8 punktów. Warto zwrócić uwagę na to, że Start zremisował 1:1 na własnym boisku z wyżej notowaną Tomtex Widawa Wrocław. Rozegrali także równe spotkanie z drużyną Sparty Skarszyn, która wyszarpała zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania, 1:2. Patrząc na tegoroczne wyniki Strzeszowa na pewno nie będą to tak latwe trzy punkty jak w poprzednim sezonie. Przypomnijmy, w pierwszym spotkaniu pomiędzy Startem a Węgrowem lepszą okazała się druzyna Perły, która na wyjeździe wygrała 1:3. W meczu rewanżowym węgrowską drużyna nie dała rywalowi najmniejszych szans i pewnie zwyciężyła, aż 13:1.

Na mecz zostanie podstawiony autobus, wyjazd godzina 9:00 spod kapliczki w Węgrowie.
Jak bedzie tym razem? Odpowiedz na to pytanie juz w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Strzeszowie. Zapraszamy!