Terminarz rundy wiosennej - sezon 2014/15.
Znamy terminarz rundy wiosennej sezonu 2014/15. Rozgrywki drugiej odsłony walki o mistrzostwo kl. "B" rozpoczną się 22.03, a nie tak jak planowano wcześniej, czyli 29.03. Węgrów zmuszony będzie do odwołania lub przełożenia sparing z MKS Sołtysowice
Nie jest zaskoczeniem, że rundę wiosenna rozpoczniemy wyjazdowym pojedynkiem z KP Bystre. Wszystkie mecze drugiej odsłony sezonu zaplanowano na godzinę 14:00 - należy jednak pamiętać, że istnieje możliwość zmiany godziny rozpoczęcia zawodów.
W rundzie jesiennej czekają nas dwie pauzy. Pierwsza przerwa w grze spowodowana będzie Świętami Wielkanocnymi, które wykluczają naszą grę 5 kwietnia. Druga pauza zależna od ilości drużyn w naszej grupie czeka nas 7 czerwca. Weekend majowy wypada na piątek - niedzielę, dlatego w tym roku powinno obejść się od kumulacji spotkań w jednym tygodniu.
Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram spotkań rundy wiosennej (sezon 2014/15):
http://dolzpn.pl/rozgrywki/terminarz.php?play=9322
Kolejka: 14 w dniu 2015-03-22
OLIMPIA OLEŚNICA - pauzuje w kolejce
BOROWIANKA BOROWA - KS PONIATOWICE 2015-03-22 14:00
DĄB II DOBROSZYCE - WIDAWA STRADOMIA 2015-03-22 14:00
DOBROSZÓW - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-03-22 14:00
GROM SIEKIEROWICE - PIAST DOBRZEŃ 2015-03-22 14:00
KP BYSTRE - PERŁA WĘGRÓW 2015-03-22 14:00
WKS LIPKA - WKS MIŁOWICE 2015-03-22 14:00
Kolejka: 15 w dniu 2015-03-29
WKS LIPKA - pauzuje w kolejce
WKS MIŁOWICE - KP BYSTRE 2015-03-29 14:00
PERŁA WĘGRÓW - GROM SIEKIEROWICE 2015-03-29 14:00
PIAST DOBRZEŃ - DOBROSZÓW 2015-03-29 14:00
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - DĄB II DOBROSZYCE 2015-03-29 14:00
WIDAWA STRADOMIA - BOROWIANKA BOROWA 2015-03-29 14:00
KS PONIATOWICE - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-03-29 14:00
Kolejka: 16 w dniu 2015-04-12
KS PONIATOWICE - pauzuje w kolejce_ - _
OLIMPIA OLEŚNICA - WIDAWA STRADOMIA 2015-04-12 14:00
BOROWIANKA BOROWA - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-04-12 14:00
DĄB II DOBROSZYCE - PIAST DOBRZEŃ 2015-04-12 14:00
DOBROSZÓW - PERŁA WĘGRÓW 2015-04-12 14:00
GROM SIEKIEROWICE - WKS MIŁOWICE 2015-04-12 14:00
KP BYSTRE - WKS LIPKA 2015-04-12 14:00
Kolejka: 17 w dniu 2015-04-19
KP BYSTRE - pauzuje w kolejce
WKS LIPKA - GROM SIEKIEROWICE 2015-04-19 14:00
WKS MIŁOWICE - DOBROSZÓW 2015-04-19 14:00
PERŁA WĘGRÓW - DĄB II DOBROSZYCE 2015-04-19 14:00
PIAST DOBRZEŃ - BOROWIANKA BOROWA 2015-04-19 14:00
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-04-19 14:00
WIDAWA STRADOMIA - KS PONIATOWICE 2015-04-19 14:00
Kolejka: 18 w dniu 2015-04-26
WIDAWA STRADOMIA - pauzuje w kolejce
KS PONIATOWICE - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-04-26 14:00
OLIMPIA OLEŚNICA - PIAST DOBRZEŃ 2015-04-26 14:00
BOROWIANKA BOROWA - PERŁA WĘGRÓW 2015-04-26 14:00
DĄB II DOBROSZYCE - WKS MIŁOWICE 2015-04-26 14:00
DOBROSZÓW - WKS LIPKA 2015-04-26 14:00
GROM SIEKIEROWICE - KP BYSTRE 2015-04-26 14:00
Kolejka: 19 w dniu 2015-05-03
GROM SIEKIEROWICE - pauzuje w kolejce
KP BYSTRE - DOBROSZÓW 2015-05-03 14:00
WKS LIPKA - DĄB II DOBROSZYCE 2015-05-03 14:00
WKS MIŁOWICE - BOROWIANKA BOROWA 2015-05-03 14:00
PERŁA WĘGRÓW - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-05-03 14:00
PIAST DOBRZEŃ - KS PONIATOWICE 2015-05-03 14:00
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - WIDAWA STRADOMIA 2015-05-03 14:00
Kolejka: 20 w dniu 2015-05-10
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - pauzuje w kolejce
WIDAWA STRADOMIA - PIAST DOBRZEŃ 2015-05-10 14:00
KS PONIATOWICE - PERŁA WĘGRÓW 2015-05-10 14:00
OLIMPIA OLEŚNICA - WKS MIŁOWICE 2015-05-10 14:00
BOROWIANKA BOROWA - WKS LIPKA 2015-05-10 14:00
DĄB II DOBROSZYCE - KP BYSTRE 2015-05-10 14:00
DOBROSZÓW - GROM SIEKIEROWICE 2015-05-10 14:00
Kolejka: 21 w dniu 2015-05-17
DOBROSZÓW - pauzuje w kolejce
GROM SIEKIEROWICE - DĄB II DOBROSZYCE 2015-05-17 14:00
KP BYSTRE - BOROWIANKA BOROWA 2015-05-17 14:00
WKS LIPKA - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-05-17 14:00
WKS MIŁOWICE - KS PONIATOWICE 2015-05-17 14:00
PERŁA WĘGRÓW - WIDAWA STRADOMIA 2015-05-17 14:00
PIAST DOBRZEŃ - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-05-17 14:00
Kolejka: 22 w dniu 2015-05-24
PIAST DOBRZEŃ - pauzuje w kolejce
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - PERŁA WĘGRÓW 2015-05-24 14:00
WIDAWA STRADOMIA - WKS MIŁOWICE 2015-05-24 14:00
KS PONIATOWICE - WKS LIPKA 2015-05-24 14:00
OLIMPIA OLEŚNICA - KP BYSTRE 2015-05-24 14:00
BOROWIANKA BOROWA - GROM SIEKIEROWICE 2015-05-24 14:00
DĄB II DOBROSZYCE - DOBROSZÓW20 15-05-24 14:00
Kolejka: 23 w dniu 2015-05-31
DĄB II DOBROSZYCE - pauzuje w kolejce
DOBROSZÓW - BOROWIANKA BOROWA 2015-05-31 14:00
GROM SIEKIEROWICE - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-05-31 14:00
KP BYSTRE - KS PONIATOWICE 2015-05-31 14:00
WKS LIPKA - WIDAWA STRADOMIA 2015-05-31 14:00
WKS MIŁOWICE - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-05-31 14:00
PERŁA WĘGRÓW - PIAST DOBRZEŃ 2015-05-31 14:00
Kolejka: 24 w dniu 2015-06-07
PERŁA WĘGRÓW - pauzuje w kolejce
PIAST DOBRZEŃ - WKS MIŁOWICE 2015-06-07 14:00
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - WKS LIPKA 2015-06-07 14:00
WIDAWA STRADOMIA - KP BYSTRE 2015-06-07 14:00
KS PONIATOWICE - GROM SIEKIEROWICE 2015-06-07 14:00
OLIMPIA OLEŚNICA - DOBROSZÓW 2015-06-07 14:00
BOROWIANKA BOROWA - DĄB II DOBROSZYCE 2015-06-07 14:00
Kolejka: 25 w dniu 2015-06-14
BOROWIANKA BOROWA - pauzuje w kolejce
DĄB II DOBROSZYCE - OLIMPIA OLEŚNICA 2015-06-14 14:00
DOBROSZÓW - KS PONIATOWICE 2015-06-14 14:00
GROM SIEKIEROWICE - WIDAWA STRADOMIA 2015-06-14 14:00
KP BYSTRE - SOKÓŁ SOKOŁOWICE 2015-06-14 14:00
WKS LIPKA - PIAST DOBRZEŃ 2015-06-14 14:00
WKS MIŁOWICE - PERŁA WĘGRÓW 2015-06-14 14:00
Kolejka: 26 w dniu 2015-06-21
WKS MIŁOWICE - pauzuje w kolejce
PERŁA WĘGRÓW - WKS LIPKA 2015-06-21 14:00
PIAST DOBRZEŃ - KP BYSTRE 2015-06-21 14:00
SOKÓŁ SOKOŁOWICE - GROM SIEKIEROWICE 2015-06-21 14:00
WIDAWA STRADOMIA - DOBROSZÓW 2015-06-21 14:00
KS PONIATOWICE - DĄB II DOBROSZYCE 2015-06-21 14:00
OLIMPIA OLEŚNICA - BOROWIANKA BOROWA 2015-06-21 14:00
Komentarze