W drugim sparingu wygrywamy z Różanką Wrocław

Drugi mecz sparingowy zakończył się dla węgrowskiej drużyny zwycięsko. Perła ograła Różankę Wrocław aż 1:6 i tego dnia to my mogliśmy cieszyć się z korzystnego wyniku. Po słabym występie z Gręboszycami daliśmy kibicom powody do radości. To był dobry mecz w naszym wykonaniu.

Wynik na to może nie wskazywać, ale Różanka również zagrała dobre zawody. Do przerwy jedynie remisowaliśmy 1:1 po golu Mateusza Łaskawskiego oraz trafieniu wyrównującemu z rzutu karnego wykonanego przez przeciwnika.

Perła na dobre rozstrzelała się w drugiej połowie spotkania, strzelając swojemu przeciwnikowi aż 5 bramek. Rywal z czasem zaczął opadać z sił, czego skutkiem były liczne błędy w defensywie. Perła zaczęła stwarzać sobie wiele dogodnych szans na zdobycie bramki i wykorzystała aż 5 z nich. Swoje gole dołożył Michał Banach (2), Jakub Banach, Dawid Goliński oraz zawodnik testowany.

Zwycięstwo z Różanką Wrocław jest pierwszym wygranym meczem pod wodzą trenera Jacka Wojciechowskiego. Nowy szkoleniowiec Perły pozytywnie ocenił grę swoich zawodników. Zagraliśmy znacznie lepiej niż w pierwszym sparingu i mamy nadzieję, że dobra forma będzie utrzymywała się jeszcze długo.