Walka o utrzymanie kontaktu z czołówką ligi, czyli mecz o punkty w Krośnicach.

W najbliższą niedzielę (13.04) w ramach 21. kolejki sezonu powalczymy o punkty z Krośnicami. Po raz pierwszy w historii przyjdzie nam zagrać na boisku Płomienia, który aktualnie zajmuję 8 pozycję w tabeli ligowej. Mecz odbędzie się o godzinie 11:00. Zapraszamy!

Walka w środku tabeli toczy się aktualnie pomiędzy 4 zespołami rozgrywek. W tym gronie znajduje się Perła Węgrów, Dąb II Dobroszyce, KS Dobroszów oraz Płomień Krośnice. Zespoły dzieli niewielka liczba punktów i pojedynek z tygodnia na tydzień staję się coraz bardziej zacięty. Nasz niedzielny rywal traci jedynie 2 punkty do naszej pozycji w tabeli i jak prosto wywnioskować komplet punktów w tym spotkaniu znacznie poprawiłby jego sytuację w lidze.

Pierwsze spotkanie ligowe z Krośnicami zakończyło się wysokim zwycięstwem Perły 5:2. Teraz może czekać nas znacznie bardziej wyrównany pojedynek. Płomień w swoich ostatnich spotkaniach ligowych prezentuje się dużo lepiej. Wiosną wygrali 3 z 4 rozegranych spotkań ligowych pokonując takie zespoły jak KS Dobroszów (1:3), Dąb II Dobroszyce (6:2) oraz ostatnio KS Łazy Wielkie (1:2).

Komplet punktów w tym spotkaniu przybliżyłby nas do 4 lokaty w tabeli, możemy zrównać się punktowo z pauzującym Komorowem. Najważniejsze jest utrzymanie kontaktu z zespołami walczącymi o podium ligi, dlatego porażka w niedzielę nie wchodzi w grę.

Perła!