Wysoka porażka na własnym terenie

Ostatni mecz ligowy z Kometą Kryniczno zakończył się wysoką porażką Perły Węgrów. Drużyna z Kryniczna nie dala najmniejszych szans naszym zawodnikom i pewnie zwyciężyła 0:4.

Pierwsza polowa spotkania zakończyła się jednobramkową przewagą przyjezdnych i nie zapowiadało się na tak wysoka porażkę. Zaraz na początku drugiej połowy Perła przejęła inicjatywę i próbowała zagrozić bramce rywali lecz ataki naszej drużyny najczęściej zatrzymywane były przez defensorów Komety. Kolejne dwie bramki Kometa zdobyła po rzutach karnych, które wywołane były bezmyślnym zachowaniem naszych zawodników. Dwa rzuty karne podyktowane były w przeciągu 4 minut zdecydowanie podłamało to całą drużynę. Mecz zakończył się przegrana 0:4 na własnym terenie i jest to już druga porażka węgrowskiej jedenastki z rzędu.

W pierwszym składzie zabrakło 5 podstawowych graczy Kozioła, Batoga, Wierdaka, Szostaka oraz kontuzjowanego Mszycy, który prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu. Wniosek z dwóch ostatnich spotkań jest jeden, jeśli frekwencja wśród zawodników się nie poprawi ciężko będzie utrzymać się w lidze.

Skład: Stanisz, P.Basta (60' Malski), Staroń (70' Klemka), Dulnik, Kowalczyk (30' Olszewski), Banach, Wrona, Kowalski (85' Piątkowski), Rozmus, Krasinkiewicz, D.Basta