Zakończyć rundę jesienną pozytywnym wynikiem

Już w najbliższą niedzielę (tj. 19.11) Perła walczyć o punkty będzie na wyjeździe. Czeka nas ciężki mecz w Szczodrowie, gdzie podejmować będziemy tamtejszy Grom. Początek spotkania o godzinie 14:00. Zapraszamy na ostatni mecz rundy jesiennej!

Wygrać spotkanie to cel naszego zespołu, ale o punkty w niedzielę może być ciężko. Musimy zaprezentować równie dobrą grę, a może nawet i lepszą, jak przed tygodniem w spotkaniu z Komorowem. Szczodrów to aktualnie szósta siła naszej ligi i z pewnością pojedynek na trudnym terenie rywala nie będzie dla nas łatwą przeprawą.

Kibice liczą na pozytywne zakończenie rundy, dlatego w niedzielę musimy powalczyć o pełną pulę. Zapowiada się ciekawe spotkanie i chyba nikogo dodatkowo nie musimy zachęcać do wyjazdu na ten mecz. Perła!