Zwycięstwo na inauguracje rundy wiosennej

W pierwszym meczu po przerwie zimowej Perła pewnie pokonała na wyjeździe drużynę Sparty Będkowo. Mecz zakończył się wynikiem 1:4, łupem bramkowym podzielili się Wrona, Krasinkiewicz, Batog oraz D.Basta.

Od pierwszych minut w naszym zespole wystąpiło 3 nowych zawodników, ich występy mozna uznać za udane. Na środku pola obok Wiesława Kozioła wystąpił trener naszej drużyny Kowalski, który wprowadził dużo spokoju w środku pola oraz obsługiwał swoich kolegów z drużyny dokładnymi podaniami. W parze z Brajanem Batogiem na środku obrony wystąpił Wierdak, zawodnik bardzo dobrze czytał grę i skutecznie niwelował ataki ofensywne drużyny Będkowa. Wrona natomiast swój powrót do drużyny Perły zapieczętował bramka oraz asysta, lepszego wejścia do drużyny nie mógł sobie wymarzyć.

Był to dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, większość spotkania była pod kontrola naszych zawodników. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktowa 4 minuty przed końcowym gwizdkiem. Było to czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu naszej drużyny w tym sezonie.