Zwycięstwo w sparingu z LZS Bystre

W pierwszym tegorocznym sparing nasz zespół pokonał na własnym obiekcie LZS Bystre 4:1. Węgrów od początku spotkania kontrolował grę i do przerwy wywalczył korzystny dla siebie wynik, 2:0. Goście po wznowieniu zawodów zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem, jednak górą w meczu towarzyskim ostatecznie była nasza ekipa.

Mecz od początku spotkania układał się po naszej myśli. We wczesnym fragmencie gry drogę do bramki znalazł niezawodny Dawid Basta. Do przerwy pojedynku Węgrów wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po błędzie defensorów drużyny przeciwnej. Zawodnik LZS'u niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Po wznowieniu gry Bystre mocniej zaatakowało chcąc odwrócić losy spotkania. Drużyna gości zdołała strzelić bramkę kontaktową i znów na boisku zrobiło się ciekawie. Na odpowiedź Perły nie musieliśmy czekać długo. Węgrów podwyższył wynik spotkania na 3:1 za sprawą Kamila Dulnika, który obsłużony idealnym podaniem od Adriana Lipki, mocnym strzałem wykończył akcję naszej drużyny. Perła poszła za ciosem strzelając gola na 4:1 i wynik spotkania był już przesądzony. W ostatniej akcji meczu LZS stanął przed szansą zdobycia drugiego gola jednak piękną interwencją popisał się golkiper naszej drużyny - Damian Stanisz - broniąc rzut karny.

Węgrów zaliczył udany start przygotowań. Cieszy dobra postawa nowych zawodników naszej drużyny, którzy tego dnia przyczynili się do zwycięstwa. Liczymy, że z każdym kolejnym meczem Perła będzie prezentowała się coraz lepiej budując odpowiednią meczową formę do startu ligi.

_________________________________________________
Bramki:
Dawid Basta (asysta: Daniel Jarzębiński), gol samobójczy, Kamil Dulnik (asysta: Adrian Lipka), Mateusz Łaskawski (asysta: Dawid Goliński)