DOBRE WIDOWISKO ZAKOŃCZONE 3 PUNKTAMI
Wynik: PERŁA WĘGRÓW 4:2 KS DŁUGOŁEKA 2000
W dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie zespół KS Długołęka. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Perły, która szybko wyszła na prowadzenie za sprawą Kamila Dulnika. Kilka minut później rywali ograł Grzegorz Kuras i on również wpisał się na listę strzelców. Przeciwnik przebudził się dopiero bliżej końca pierwszej połowy i strzałem z dystansu, po rykoszecie defensora Perły, umieścił piłkę w siatce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.
Druga część pojedynku nie była już tak jednostronna jak jej pierwsza odsłona. Rywal zaczął grać agresywniej i częściej dochodził do sytuacji strzeleckich. Efektem tego było wyrównanie na 2:2 i gdy wydawało się, że trzy punkty powoli zaczynają nam uciekać sprawy w swoje ręce wziął napastnik Bartek Iwańczyk, który najpierw wykończył jedną z akcji Perły, a potem drugie trafienie dołożył z rzutu karnego.
Był to ciekawy mecz, a swoje sytuacje miała jedna jak i druga strona. Dobre widowisko zakończone kolejnymi trzema punktami na naszym koncie.