DOŁĄCZ DO NAS
Chciałbyś aktywnie spędzać swój wolny czas? Jesteś zawodnikiem, który właśnie poszukuje drużyny? Chcesz spróbować swoich sił w amatorskiej lidze piłkarskiej na szczeblu kl. "A"? Perła Węgrów ogłasza nabór zawodników na rundę wiosenna. Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności!
Perła Węgrów poszukuje zawodników chętnych do gry w naszej drużynie. Już 4 stycznia o godzinie 19:00 na sali sportowej w Łozinie odbędzie się pierwszy otwarty trening, w którym udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane grą w naszym zespole. Przyjdź na pierwszy trening, który rozpocznie okres przygotowawczy do rundy wiosennej.
Spróbuj swoich sił w spotkaniach kontrolnych reprezentując nasz zespół. Dołącz do naszej drużyny i przeżyj wspólnie z nami emocjonujące chwile związane z walka o ligowe punkty. To będzie przygoda, której nigdy nie zapomnisz!
Masz pytania? Pisz śmiało! Udzielimy odpowiedzi na każde z nich. Pomożemy ci dopełnić wszelkich formalności. Dodatkowych informacji odnośnie naboru udziela prezes Jakub Banach (nr. tel. 792367787).