KOMPLET PUNKTÓW

Pewne zwycięstwo 3:0 w sobotnim meczu ligowym przed własną publicznością. Podczas obserwacji przeciwnika przed tym meczem, wiedzieliśmy że możemy spodziewać się ciężkiego fizycznie pojedynku. Doskonale wchodzimy w spotkanie po bramce Iwańczyka w 4minucie meczu. Kilka minut później ten sam zawodnik podwyższa wynik na 2:0. Na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem.

Na drugą odsłonę meczu wychodzimy zmotywowani, tworzymy wiele sytuacji, żeby zamknąć ten mecz, lecz dopiero doskonałe, mierzone uderzenie Dobosza zza pola karnego ustala ostatecznie wynik na 3:0 .

Ogromna brawa należą się dla zawodników rezerwowych, którzy w tym meczu dali bardzo dobry impuls dla zespołu, a ich gra wprowadziła wiele spokoju na boisku.

Bardzo cieszy nas dobra gra w defensywie, zero z tyłu i bramki po dobrych, składnych akcjach. Przed nami spotkanie z Pogonią Syców, do którego zaczynamy przygotowania już w wtorek.