KRZYSZTOF NOWAK NOWYM TRENEREM
Nowym trenerem naszej drużyny został Krzysztof Nowak, który jest bardzo dobrze znany w środowisku piłkarskim. Nowy szkoleniowiec od 10 lat posiada licencję UEFA B. W przeszłości pracował w KP Bór Oborniki Śląskie, AP Free Kids, GKS Polonia Trzebnica oraz Sparta Skarszyn.
Krzysztof odbywał również szkolenia trenerskie w Poznaniu i dwukrotnie staż trenerski w Legii Warszawa.
"Bardzo cieszę się , z otrzymanej szansy pracy w klubie Perła Węgrów. W ostatniej rundzie kilkukrotnie oglądałem spotkania na obiekcie w Węgrowie. Jest to zespół pełen charakteru, który oprócz dobrej gry w piłkę cechowało ogromne zaangażowanie i wola zwycięstwa .
Ze swojej strony gwarantuje pełne zaangażowanie i tego samego oczekuję od swojego zespołu.
Zaplanowaliśmy równieź otwarte treningi dla zawodników, którzy mają chęć dołączyć do naszej drużyny. Treningi odbędą się w wtorek (18.07) oraz czwartek (20.07) o godzinie 19:00 na boisku w Węgrowie.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych!"
Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników w lidze!