LOTNICY ZGARNIAJĄ KOMPLET PUNKTÓW
Wynik: Perła Węgrów 0:1 Lotnik Twardogóra
Dzisiaj w ramach 3. kolejki sezonu do Węgrowa przyjechał Lotnik Twardogóra. Niestety w ostatecznym rozrachunku z punktów mogli cieszyć się jedynie przyjezdni, choć nie był to zły mecz w naszym wykonaniu.
Jedna prostopadła piłka zaważyła o wyniku meczu, rywal wykorzystał swoją okazję, a potem dobrze się bronił i mimo, że kilkukrotnie zagroziliśmy strzałami po słupkach, to przeciwnik mógł cieszyć się z korzystnego wyniku.
Na duże brawa zasługuje bramkarz drużyny przyjezdnych, który tego dnia był dla nas nie do przejścia.
Na boisku daliśmy z siebie wszystko i pomimo złego rezultatu, wiemy że ten mecz mógł potoczyć się inaczej i z niecierpliwością będziemy oczekiwać rewanżu na wiosnę.
Przeciwnikowi dziękujemy za mecz, gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach!
... a my dalej robimy swoje, trenujemy i już skupiamy się na kolejnym meczu ligowym, w którym na pewno będzie się działo Klub Sportowy Łozina