Mecz ze Strzeszowem przerwany

W pojedynku 21. kolejki sezonu nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę ze Strzeszowa. Start przyjechał na mecz w okrojonym kadrowo składzie. Drużyna gości na boisko wyszła jedynie w 8... Po 20 minutach spotkania przy stanie 4:0 mecz został przerwany, ponieważ jeden z zawodników drużyny przeciwnej doznał kontuzji, a ilość poniżej 8 graczy w jednym ze składów nie uprawnia do kontynuowania gry. Sędzia zmuszony był zakończył zawody.

Strzeszów od początku rundy wiosennej boryka się z problemami kadrowymi, duża część meczów z ich udziałem została oddana walkowerem lub też przerwana w trakcie zawodów. Z oddanych za darmo punktów się nie cieszymy i liczymy, że Start poradzi sobie w tej trudnej sytuacji. Dotrwanie do końca tegorocznych rozgrywek może być jednak trudne - pozostało aż 5 kolejek!

Z pewnością punktów za darmo nie dostaniemy w Skarszynie i własnie na spotkaniu ze Sparta skupia się teraz Perła. Mecz na szczycie już w najbliższą niedzielę - więcej informacji wkrótce!