Nabór dzieci do drużyny młodzieżowej!

Klub Sportowy Perła Węgrów serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na otwarty trening. Ogłaszamy nabór do drużyn młodzieżowych!

Już w najbliższy czwartek (tj. 18.07.2019) odbędzie się otwarty trening, na który zapraszamy także graczy w młodym wieku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 na boisku piłkarskim w Węgrowie. Zachęcamy rodziców do przyjścia ze swoimi pociechami na boisko. Zapewniamy wysokiej klasy murawę, zaplecze techniczne, a także doświadczonego w pracy z młodzieżą trenera, który poprowadzi dla dzieci ćwiczenia.

"Pierwszy otwarty trening będzie przede wszystkim informacją dla nas, czy pomysł utworzenia grup juniorskich mógłby zostać zrealizowany. Ogłaszamy nabór, chcemy zobaczyć ile dzieci wyrazi chęć gry i potem ewentualnie utworzyć sekcje młodzieżowe w poszczególnych grupach wiekowych - wszystko zależy od ilości dzieci oraz ich wieku." - powiedział prezes Jakub Banach

Nabór do grup młodzieżowych jest przede wszystkim apelem do rodziców, którzy muszą wyrazić zgodę, aby ich dziecko brało udział w ćwiczeniach oraz przyprowadzić młodzież na boisko - my postaramy się wzbudzić w nich, chęć do dalszego udziału w zajęciach. Zadbaj o to, aby twojemu dziecku nie brakowało sportu w okresie jego dorastania.

Zapraszamy!