Pewne zwycięstwo w odległym Strzelinie.

Daleki wyjazd do Strzelina zakończył się pewnym zwycięstwem naszego zespołu na terenie rywala. Niemal cały mecz przebiegał pod dyktando Perły, a spotkanie ostatecznie podsumowaliśmy wynikiem 1:3 na naszą korzyść.

W okrojonym składzie podeszliśmy do dzisiejszego sparingu. Nieobecni byli m.in. Daniel Klemka, Brajan Batog, Stanisław Szostak, Adrian Dulnik, czyli niemal cała linia obronna Perły. W spotkaniu nie wystąpił również nasz rozgrywający Wiesław Kozioł. Pomimo kadrowych braków Węgrów kontrolował przebieg spotkania długo utrzymując się przy piłce. Gospodarze, którzy także narzekali na problemy ze składem w całym pojedynku zdołali oddać jedynie kilka strzałów. Perła natomiast strzelała często, lecz nie skutecznie. Dopiero w drugiej odsłonie spotkania zdołaliśmy podsumować stworzoną przez siebie akcję bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla gości, a dwumecz sparingowy ze Starterem można zweryfikować jako 5:8 na korzyść Węgrowa. (4:5, 1:3)

W następnym tygodniu rozegramy ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek, naszym rywalem będzie B-klasowa Tęcza Pisarzowice, jednak o tym w osobnym artykule. Liga rusza już 23 marca!

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Jakub Banach
Henryk Szymczyk