PODZIAŁ PUNKTÓW W ŁOZINIE
Wynik: KS Łozina 1:1 Perła Węgrów
W dzisiejszych derbach Gminy Długołęka zawodnicy Perły udali się do Łoziny. Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych z obu stron, lecz to Jakub Dobosz w 37 minucie wyprowadza nas na prowadzenie i do szatni schodzimy z prowadzeniem 0:1.
W drugiej odsłonie zawodnicy Łoziny coraz śmielej atakowali naszą bramkę, niestety nieskutecznie ponieważ nasza defensywa doskonale sobie radziła. W 86 minucie po doskrodkowaniu z bocznego sektora boiska napastnik miejscowych doprowadza do wyrównania.
Arbiter główny do regulaminowego czasu gry doliczył 9 minut do czasu gry. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem lecz w 97 minucie Maciej Pawłowski pakuje piłkę do siatki po zagraniu wzdłuż bramki, niestety asystent sędziego sygnalizuje pozycję spalona i bramka nie zostaje uznana. Mecz kończy się wynikiem 1:1.
Dziękujemy licznie zgromadzonym naszym kibicom za obecność i już zapraszamy na kolejne spotkanie z KS Długołęka