PRZEGRANA Z VICE-LIDEREM
Przegrywamy wczorajszy mecz ligowy z wyżej notowanym rywalem - Czarni Jelcz-Laskowice.
Początek niedzielnej potyczki był wyrównany, lecz to gospodarze objęli prowadzenie jako pierwsi. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać, ręką rywali w polu karnym i pewnie wykonany rzut karny przez Bartek Iwańczyk, daje nam nadzieję na dobry wynik. Kolejne minuty pierwszej połowy należały do gospodarzy z Jelcza-Laskowic, którzy wykorzystali swoje sytuację i strzelili nam dwie kolejne bramki, 3:1. Nasi zawodnicy również zagrozili bramce rywali między innymi obiciem poprzeczki z rzutu wolnego.
Druga połowa była bardziej wyrównana, lecz w 61 minucie po składnej kontrze Czarnych tracimy bramkę na 4:2. Drugą bramkę dla naszej drużyny pięknym uderzeniem z 25metrow zdobył Michał Mszyca, który kilka minut wcześniej również obił poprzeczkę rywali.
Perła przegrała z vice-liderem tabeli i choć ta porażka boli, to nasi zawodnicy nie mają się czego wstydzić. Drużynie z Jelcza-Laskowic dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze!