Przegrane derby w Dobrzeniu.

Piast okazał się lepszy od Perły w spotkaniu derbowym. W pierwszej połowie spotkania to ekipa z Węgrowa dyktowała warunki gry na trudnym terenie w Dobrzeniu, lecz już w 17 minucie wynik otworzył Paweł Abram, zawodnik Piasta po dobitce w polu karnym umieścił futbolówkę w bramce Daniela Klemki. 10 minut później w polu karnym faulowany został Daniel Krasinkiewicz, sędzia wskazał na 11 metr, lecz zawodnik z Węgrowa przestrzelił bramkę. W ostatniej minucie pierwszej połowy drugą bramkę zdobył Piast Dobrzeń, gdy po składnej akcji napastnik gospodarzy Piotr Gajda mocnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi Perły.

Wydawało się, że Węgrów podniesie się po mocnym uderzeniu Piasta z pierwszej połowy i drugą odsłonę spotkania rozpocznie od ataków na bramkę gospodarzy. W 51 minucie Jakub Banach dostaję drugą żółta kartkę, po czym opuszcza boisko i Węgrów kontynuuję grę w 10tkę. Trzy minuty później swoją drugą bramkę tak samo po dobitce w polu karnym zdobywa zawodnik Piasta Dobrzeń, Paweł Abram ustalając wynik na 3:0. Dziesięć minut przed zakończeniem spotkania Brajan Batog fauluje zawodnika Piasta w polu karnym, sędzia bez żadnych skrupułów pokazuję defensorowi Perły czerwoną kartkę i dyktuje rzut karny, który nie zostaje wykorzystany przez ekipę z Dobrzenia. Czwarta a zarazem ostatnią bramkę zdobywa Tomasz Naglik ustalając wynik spotkania na 4:0.

Mamy nadzieję, że to była jednorazowa wpadka Perły i już za dwa tygodnie do naszego dorobku punktowego doliczymy kolejny komplet punktów!