Starcie z WKS Lipka, ostatnia kolejka rundy jesiennej.

W najbliższą niedzielę (16.11.2014) rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 14/15 w której Perła Węgrów zmierzy się z drużyną WKS Lipka. Mecz ten rozegrany zostanie o godzinie 11:00 na boisku w miejscowości Lipka.

Niedzielny rywal aktualnie zajmuje 10 lokatę z dorobkiem 8 punktów w stawce o mistrzostwo Wrocławskiej klasy B. Gracze WKS'u w poprzedniej kolejce nie wstawili się na mecz, tym samym oddali bez walki 3 punkty graczą Piasta Dobrzeń. Najbliższy rywal węgrowskiej Perły na własnym terenie wyszarpał pełną pulę punktów w meczu z LZS Bystre skromnie pokonując przyjezdnych, 3:2. Kolejne zwycięstwo, a zarazem ostanie jak do tej pory odniesli 19 października wysoko pokonując ekipe z Poniatowic, aż 7:1.

Czy Perła dopisze do swojego dorobku kolejne ważne 3 punkty i pozostanie na fotelu vice-lidera?

Odpowiedź na to pytanie już w niedzielę!